Fryzoteka 

Pracownia FRYZOTEKA to połączenie 
pasji i rzemiosła fryzjerskiego. 

Pracownia oferuje zarówno nowoczesne rozwiązania, modne koloryzacje i stylizacje, jak i klasyczne. 

Koloryzacje już od 12 minut!!! Dzięki olejowi TCA uzyskuje piękny trwały kolor w 3 razy krótszym czasie oraz poprawiam kondycję włosów. Za TCA nie dopłacasz nic!!Dla klientów pracowni jest standardem za który nie muszą dodatkowo płacić.Dodaję do każdej koloryzacji aby nie obsługiwać dwóch osób jednocześnie i zapewnić klientowi/ce indywidualne podejście oraz komfort.

Strzyżenia męskie traktuję równie poważnie. Szkoląc się na mogę zaproponować fryzury na czasie i usługę dla Panów z brodami.

EKO SALON!!:

Dbając o swoich klientów wybrałam produkty firm dbających o ekologie już podczas produkcji. Kosmetyki są na bazie naturalnych ekstraktów, wegańskie, bez parabenów, siarczanów. Wszystkie Farby i rozjaśniacze również nie zawierają szkodliwych parabenów . Farby i rozjaśniacze są dostosowane do potrzeb klientów, zarówno bez amoniaku i PPD, ale i te z amoniakiem. Farby z amoniakiem zawierają jej niewielką ilość nieszkodliwą dla człowieka.

Fryzoteka jest miejscem gdzie twoje potrzeby i oczekiwania zostaną wysłuchane oraz otrzymasz fachową pomoc . Otrzymasz fachową pomoc w doborze fryzury oraz koloru.

Nie masz pomysłu na siebie? Pomożemy ci. Wiesz dokładnie czego chcesz? Spełnimy twoje oczekiwania.

STYLIZACJA BRODY# KOLORYZACJA Z TCA & DEEP COLOR PLEX#
KOLORYZACJA  OMBRE&SOMBRE# 
KURACJE  DAMSKIE
I MĘSKIE#  Z.ONE
EKO PRODUKTY#
JUSTYNAFRYZJER.
 

Adres:

Pracownia Fryzjerska Fryzoteka

Sportowa 3 

43-600 Jaworzno

Godziny Otwarcia :

pon-wt: 12- 18

śr-czw : 8 - 15

piątek : 8 - 20

sobota :zapisy

Numer telefonu :

692-330-332

Wszelkie Prawa Zastrzeżone

© 2023

  • Facebook - White Circle